יום שבת, 15 בפברואר 2014

טיסנים

טיסנים

טיסניםהיום הפך להיות תחביב נפוץ בענף הספורט. הרבה מאוד חובבים של טיסנים, ישנם בארץ. מי שביקר באתרי הטבע ובשטחים הפתוחים בהם מטיסים טיסנים, לבטח נשאר פעור פה מהביצועים והשליטה של הטיסנאים. יש לבצע השוואת מחירים במידה ואתם מעוניינים לרכוש טיסן היום לטיסנים יש מנועים מאוד חזקים ויש להם רמת ביצוע של דאונים. ניתן לרכוש טיסנים בחנויות המוכרות ציוד עם שלט רחוק. הטיסנים עובדים על אנרגיה של סוללות או דלק, ויש לברר מה הכי עדיף לכם. כל תחום בטיסנים בארץ, הפך להיות מאוד פופולרי. כיום הטיסנים נראים כמטוסים לכל גבר, והרבה אנשים מספרים כי הם מרגישים שהם ממש מפעילים מטוס אמתי.

מצלמות על טיסנים

כיום, הרבה אנשים שמטיסים טיסנים, מרכיבים לטיסנים שלהם מצלמה על מנת שיחושו ממש כאילו הם נמצאים בתוך מטוס ומטיסים אותו. לאחרונה שחל שיפור ושדרוג בכל הקשור אל טיסנים. הם טסים מהר יותר והמנוע שלהם, הוא הרבה יותר חזק. הטיסנים, מורכבים משלדה, מכניקה ומרכב איכותי במיוחד. יש כאלה טיסנים, שיש להם חזות של מטוסי קרב, תובלה ,נוסעים ועוד, מה שגורם לטיסנאים  חוויה גבוהה יותר בהטסת הטיסנים.

למי מתאים להטיס טיסנים ?

יש טיסנים עבור מתחילים ויש למתקדמים. כל מי שמתעניין בעצם, וכל  פשוט לרכוש טיסן ולהתחיל להצטרף לטיסנאים השונים שמכרם כבר לתחביב הזה הרבה שנים. יש גם שיטה נוספת להטיס טיסנים למתחילים וזה באמצעות הסימולטור. זוהי שיטה מעולה, וניתן כבר להתאמן בה בבית עוד לפני היציאה לשח עם הטיסנים. הסימולטור עוזרים לנו להשתפר בהטסת הטיסנים, ולהשתפר עם הזמן.  טיסן שמוטס על שלט רחוק בלבד, אינו מספיק, כדאי להצטייד באביזרים נוספים כמו למשל: דלק, דלק מיוחד עבור טיסנים, ניתן לרכוש רק בחנויות המוכרות טיסנים ע שלט רחוק. הדלק המיוחד עבור הטיסנים רוכשים במכלים מיוחדים. הדלק, מועבר לטיסן באמצעות צינורית. גם מצבר, דרוש על מנת להניע את הסטרטר ואת משאבת הדלק. יש להצטייד בצינור רזרבי נוסף. מי שיוצא להטסת טיסנים, חייב אף להביא עמו ציוד נוסף חשוב כמו תיק עזרה ראשונה, כי לעולם אי אפשר לדעת מה יכול לקרות לנו אם הטיסן נופל או פוצע אותנו או את מי שנמצא בסביבתנו.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.