יום חמישי, 20 בפברואר 2014

מסוקים על שלט

מסוקים על שלט

אם תשאלו ילדים מה הם היו רוצים כמתנה ליום הולדת הם בוודאי ישיבו לכם כי הם היו מאוד רוצים מסוקים על שלט. הרבה הורים לא יסכימו עם הילדים, אולי בגלל הפחד כי המסוקים לא בטיחותיים, אבל אם הם יחשבו קצת, הם יבינו כי ניתן לשחק ולהטיס מסוקים על שלט ללא כל חשש. לשם הטסת מסוקים על שלט רחוק, נדרש ללמוד את הנושא, וחוויה כזאת יכולה להיות נפלאה כבור הרבה ילדים שילמדו להטיס מסוקים בשטחים פתוחים עם מדריך צמוד ותהיה להם אף האפשרות להכיר עוד ילדים בגילם שיש להם את אותו התחביב. יש לציין, כי אם ילדכם ילמד להטיס מסוקים על שלט רחוק, תהיה לו קורדי נציה הרבה יותר מפותחת וזה רק יפתח אותו.

אולי ילדכם יהיה טייס ?

 יש ילדים שכנראה לא סתם נמשכים אל מסוקים על  שלט, הם ממשיכים עם התחביב למשך שנים רבות ובסוף כשהם צריכים להתגייס לצבא הם לבטח יבחרו להיות טייסים. הרבה הורים סבורים כי רכישת יןד צעצוע טכנולוגי אינו בדיוק מומלץ עבור ילדיהם. זה שהילדים שלהם יושבים כל היום מול עוד מכשיר טכנולוגי כמו המחשב, מונע מהם לרכוש להם מסוק על שלט. החשיבה הזאת הינה מוטעית.עצם היציאה אל השטח הפתוח בטבע, תגרום לילדכם להיות באוויר הפתוח עם עוד ילדים שיש להם את אותו התחביב. ההטסה עצמה, יכולה למשוך הרבה מתעניינים ברגע שתהיו עם ילדכם ותטיסו מסוקים על שלט.

מיהו קהל היעד הקונה מסוקים על שלט ?

יש הרבה קהל יעד הרוכש מסוק על שלט. הרבה אנשים שתחביבם היה להטיס מסוקים על שלט עוד בילדותם, התחברו יותר למזל"טים ולחיל האוויר כאשר התגייסו לצה"ל הם העדיפו דווקא את חיל האוויר או הטסת מזל"טים בגלל כושר הריכוז הגבוה שרכשו כאשר הטיסו מסוקים על שלט רחוק.בפעם הראשונה כאשר ילדים נשאלו על חווית הטסת מסוקים על שלט רחוק, הם אמרו שזו חוויה נהדרת כמו להטיס מטוס או מסוק אמתי.יש לציין כי כושר הריכוז והמוטוריקה אצל הרבה ילדים עולה בגלל הטסת מסוקים אלה.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.