יום ראשון, 16 במרץ 2014

פאזלים לילדים

פאזלים לילדים

הילדים שלנו מתפתחים כל הזמן ועלינו לעזור להם בהתפתחותם תוך רכישה של משחקי חשיבה והרכבה כמו למשל פאזל לילדים. משחק כמו פאזל מפתח את כושר המוטוריקה של הילדים ויש צורך מיד בגירוי של הילד באמצעות משחקי פאזל לילדים. הילדים לומדים להתאים את הצורות ולאט לאט הם מפתחים חוש שמעלה את יכולת החשיבה והם מצליחים להרכיב במשך הזמן פאזלים הרבה יותר מורכבים. הרבה ילדים יושבים שעות עם ילדיהם  כשהם עוזרים להם בהתחלה לחשוב כיצד להתאים את חלקי פאזל לילדים. הצורך של חשיבה בבניה נעשה באמצעות משחקי הפאזל שהם חיוניים מאוד לילדים.  יש הרבה סוגים של משחקי פאזל כמו חלקים גדולים מאוד לילדים בגיל הרך וחלקים קטנים יותר לגילאים גדולים יותר של הילדים.

ללמוד דרכים חדשות להרכבה באמצעות הפאזל

ילדים רוכשים מיומנות כאשר יש להם משחק הרכבה כמו פאזל לילדים. הילד חושב מהיכן להתחיל והוא מפתח מיומנויות חדשות של הרכבה. הרבה ילדים רואים בפאזל כאתגר והם יכולים לשבת במשך שעות במשחקי ההרכבה הללו וזה גם מגביר את כושר הריכוז והסבלנות שלהם. ישנו סיפוק גדול לילדים אשר מצליחים להרכיב את הפאזל בשלמותו. בכל פעם שילדים יצליחו להרכיב תמונות שלמות של פאזל, כך יהיה להם אתגר גדול יותר להרכיב חלקים גדולים יותר. לפעמים הילדים משחקים בתחרויות של פאזלים כמו למשל מי יסיים ראשון להשלים את התמונה וכך זה מהווה עבורם אתגר גדול יותר.

ההיסטוריה של הפאזלים

פאזלים העשויים מקרטון, החלו להופיע בשנת 1800 ושימשו כפאזלים לילדים. בשנות המאה עשרים, החלו להשתמש בטכניקות חדשות יותר שהפאזל נחתך על ידי פסים משוננים והוצמדו לפלטות העשויות מברזל.  היו תמיד גם פאזלים העשויים מעץ. במשך הזמן הרבה אנשים לא רק ילדים, פיתחו את התחביב לפאזל ותלו את התמונות שהרכיבו שעשויות היו ממאות של חלקים קטנים ואף תלו אותן בבית. הרבה חברות שונות  שייצרו פאזלים, החלו להבין כי גם מבוגרים החלו לאהוב את ההרכבה של הפאזל והחלו לייצר פאזלים מורכבים וקשים יותר הבנויים ממאות של חלקים קטנים.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.