יום ראשון, 23 במרץ 2014

לגו לילדים

לגו לילדים

לגו לילדים הוא המשחק שתמיד היה ויהיה פופולרי בקרב הרבה ילדים. המיוחד באבני הלגו בניגוד לקוביות הרכבה רגילות, שניתן להרכיבן כך שייתפסו היטב ולא יתפרקו. במשך הזמן שופר לגו לילדים וניתן לראות כל מיני סוגים של קוביות כמו  קוביות אלכסוניות, פינתיות לגימור של בניות שונות ועוד. ניתן להרכיב אפילו אנשים ודמויות באמצעות לגו לילדים, ומשחק זה יכול להיות מאוד יעיל לילדים שיפתחו את חוש היצירה והדמיון שלהם. בגלל ההצלחה הרבה של חברת לגו, נוצרו הרבה חיקויים בשוק וניתן לזהות חיקויים אלה באמצעות החיבורים שהם אינם יציבים וחלקי הפלסטיק הם זולים ואינם איכותיים.  הדגמים השונים של משחקי לגו הם שונים ומגיעים בסדרות ויש משהו מיוחד בכל סדרה של לגו. חשוב לרכוש משחקי לגו מחברות שהן משווקות בלעדיות של לגו בישראל.

לגו בכל הרמות

ניתן היום למצוא לגו לילדים בכל הרמות אם זה מבניה של בתים וטירות שהן הרבה יותר פשוטות להרכבה, עד ל מבנים מורכבים יותר כמו בנייני מגורים. ישנם דגמים במשחקי הלגו שלפיהם ניתן לבנות כל מה שרוצים. את הלגו אנו המבוגרים מכירים עוד מתקופת הגן שהגננות לא לחינם עודדו אותנו לבנות יחד יצירות שונות שפיתחו את דמיוננו וגם בבית כשההורים היו קונים לנו משחקי לגו על מנת שנהיה עסוקים בבניה של דברים חדשים ויצירתיים. ניתן למצוא לגו לגילאים השונים, אפילו למבוגרים ונוער ישנן סדרות מיוחדות ומורכבות יותר.


קצת על הלגו


לגו, הינו משחק הרכבה שהוא תמיד היה מוכר ופופולרי בעולם. הלגו יוצר בדנמרק בשנות השלושים של המאה הקודמת באמצעות נגר דני שניסה לייצר משחקי ילדים. אף אחד לא שיער ולבטח לא אותו נגר כי המשחק שלו יהיה כה נפוץ בעולם, שאפילו מבוגרים ובני נוער יאהבו לשחק אתו. היום חברת לגו היא הענקית הגדולה בעולם בתחום משחקי ההרכבה. יש היום בחברת לגו, סדרות שונות של משחקי הרכבה המיועדות לבנים ולבנות וגם ערכות מורכבות יותר שמיועדות לבני נוער. ישנם היום אפילו אמני לגו שבונים מבנים מיוחדים ומרשימים ביותר שחלקם הגדול מוצבים בחנויות לגו הפזורות ברחבי העולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.