יום רביעי, 9 באפריל 2014

מטבחים לילדים

מטבחים לילדים

מטבחים לילדים, שייכים למשחקי החיקוי. יש הרבה ילדים במיוחד ילדות שמכירים את המטבח של הוריהם מאז שהם נולדו. כל ילד רואה את הוריו יושבים במטבח, מבשלים בו אוכלים את הארוחות המשפחתיות יחד, והילדים, תמיד נוטים לחקות את הסביבה הבוגרת בה הם נמצאים. יש היום הרבה משחקים לילדים הכוללים מטבחים לילדים בו ניתן לראות את המודל של המטבח המסורתי שלנו שיכלול, כיריים, פינת בישול,  מקרר, ארונות מטבח כל בית ועוד. יש לציין כי אם הזמנו מטבח כזה עבור ילדינו, הוא חייב לעמוד בתקני הבטיחות על מנת שהילדים חלילה לא ייפצעו תוך כדי משחק. יש לרכוש מטבחים לילדים, רק מחברה אמינה המוכרת ציוד כזה לאנשים פרטיים או לגני ילדים והיא ידועה כעמידה בתקנים.

מטבחים לילדים המותאמים לחללים קטנים

היום, כבר ניתן לרכוש סט מודולרי של מטבחים לילדים המיועד לשכבות גיל מסוימות. ניתן היום לשלב את האביזרים או לרכוש אותם בנפרד. יש מטבחים מיוחדים לילדים שחוסכים במקום והם מתוכננים במיוחד עבור חללים קטנים. ניתן לרכוש גם מטבחון פינתי או מטבח לילדים עם כמה כיורים. יש לציין כי משחקים אלו מפתחים את הדמיון של הילדים. ניתן להוסיף למטבח אביזרים שונים כמו כלי אוכל, מערוכים, מגשים, קומקומים ועוד על מנת להקנות למטבחים לילדים מראה יותר אותנטי. היום בכל גן ילדים ניתן למצוא פינות משחקים שונות כמו פינת בובות משחקי יצירה אבל בכל גן ניתן למצוא מטבחים לילדים וזה לא לחינם. כל גננת יודעת את החשיבות של מטבחים לילדים והן מוצאות כ זה משחק שניתן לפתח את הדמיון והרגשת השייכות של הילדים למטבח.

לקחת חלק בפעילות המטבח

ילדים רבים מבקשים לקחת חלק מהפעילות היום יומית במטבח הביתי שלנו, הם חשופים לתכניות האוכל בטלוויזיה שהפכו להיות חלק מהנוף היום יומי שלנו. גם בנים וגם בנות היום יאהבו לשחק במטבחים לילדים ולחקות אותנו המבוגרים בדרך הבישול ובהגשת האוכל לשולחן המשפחתי. כבר בגן, הילדים לומדים על חלות תפקידים כמו הכנת חלות לשבת, סידור המטבח וניקיונו וזו הסיבה כי מטבח לילדים יכול להועיל להם רבות.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.