יום רביעי, 23 באפריל 2014

טרקטורים לילדים

טרקטורים לילדים

טרקטורים לילדים, בנוי מגוף מתכתי וגלגלים גדולים על מנת שישמור על היציבות וכמובן על בטיחות הילדים הנוהגים בו. יש טרקטורים לילדים שנוסעים על פדלים קדימה ואחורה שכוללים יעה קדמי שניתן להעלות ולהוריד אותו ממש כמו בטרקטור אמתי. יש הרבה סוגים של טרקטורים לילדים שהם משוכללים יותר כמו למשל טרקטורים ממונעים המיועדים לילדים בגילאי 6-9 . לכל טרקטור או כלי רכב ממונע שמיועד לילדים, ניתן למצוא מצבר בן שישה וולט מחירם של כלי הרכב הללו הוא זול יותר והם יותר איטיים כך שההורים הם הרבה יותר שקטים שהילדים לא ישתוללו במהירות גבוהה על כלי הרכב הללו. ניתן למצוא טרקטורים ממונעים עם מצברים גדולים יותר כמו 12 וולט שמתאימים לנוע על גבי שטחים מוצקים יותר כמו מדרכות או משטחי בטון.

טרקטורים ממונעים לילדים באחריות המבוגרים בלבד

חשוב כי כאשר אתם רוכשים טרקטורים לילדים שהם ממונעים, חייב להיות מבוגר צמוד לילד המניע את הטרקטור. אסור לעולם לעזוב ילדים לנסוע לבד בכביש או אפילו על המדרכה ללא השגחה של מבוגר אפילו אם הטרקטור עליו הוא נוהג הוא איטי. ניתן לרכוש טרקטורים לילדים המיועדים לשני ילדים כך שאם מדובר באח או בחבר לא תהיה בעיה להרכיב אותו על הטרקטור. חשוב לדעת היכן תאחסנו את הטרקטורים לילדים, היו ויש כלי רכב כאלה שהם גדולים יותר ואי אפשר לאחסן אותם בבית. המחירים של הטרקטורים הללו  אינם זולים ולכן ההשקעה במוצר איכותי היא חשובה. חשוב כי תערכו סקר שוק לגבי החברות השונות שמוכרות טרקטורים לילדים ותערכו השוואה בין כולם.

 טרקטורים באיכות של קלנועית

ניתן היום לרכוש טרקטורים לילדים שהם באיכות ובחוזק של קלנועית. הטרקטורים הללו הם בטיחותיים אך תמיד חשוב כי יהיה מבוגר בצמוד לילד או לילדים המניעים אותו. יש חברות איטלקיות ידועות שמייצרות טרקטורים לילדים שהם ממונעים. הילדים תמיד ירגישו עצמאות גדולה יותר, כאשר הם מניעים כלי רכב. ילד יכול תצמיד להרגיש את האוריינטציה שלו בכביש  כאשר הוא מניע כלי רכב ממש כמו המכונית של אביו או אמו.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.