יום רביעי, 15 באפריל 2015

מכונית חשמלית לילדים מחיר

מכונית חשמלית לילדים מחיר

אחד מהדברים האהובים על ילדים היא מכונית חשמלית. ההנאה שבנהיגה אמתית מקנה להם קואורדינציה והרגשה של עצמאות.  יש מכוניות חשמליות טרקטורונים וכדומה,. מי מאתנו אינו חלם עוד בילדותו על מכוניות עם שלט רחוק ועוד היום שישנם שכלולים כה רבים החלום הפך להיות מוחשי יותר שהומצאה עבור הילדים מכונית חשמלית לילדים מחיר. ניתן למצוא בקטגוריות השונות מכוניות ניטרו, מכוניות חשמליות ואף מכוניות הפועלות על בנזין. יש גם מכוניות על שלט שהן סטנדרטיות שמופעלות באמצעות סוללות רגילות, או סוללות נטענות. המכוניות הללו הן פשוטות וכמובן זולות יותר. מכוניות אלה, מתאימות לילדים בגילאים של 3-7. יש להתאים את מכונית חשמלית לילדים מחיר לפי הצרכים והיכולות של הילדים. לא כדאי לרכוש מכונית חשמלית לילד, מבלי לעבור איזו שהיא הדרכה מקצועית, כמו, התחזוקה והטיפול בה, שכן טיפול לא נכון במכונית החשמלית, יכולה לגרום להתלקחות ולסכנה.

המפרט הטכני של מכוניות חשמליות לילדים

מכונית חשמלית לילדים היא הרבה יותר יקרה מאשר המכוניות הסטנדרטיות. מחירן של מכוניות חשמליות  יכול לנוע בטווח מחירים של 1500ש"ח – 10,000ש"ח. המהירות של מכונית חשמלית לילדים מחיר, יכולה להגיע ד 60קמ"ש ואפילו יותר , כאשר מדובר על ביצועי שטח. מכוניות חשמליות מתאימות לילדים בוגרים יותר ואפילו למבוגרים.   אלו מתאימות לילדים גדולים או לילדים בנפשם. יש לציין שחשוב לנקוט אמצעי זהירות ליד מכוניות אלו. ממונעים חשמליים הם הכי אטרקטיביים לילדים. זה בדיוק הדבר האמיתי שעליו הם תמיד חלמו.

באיזה גיל ניתן כבר לנהוג על רכב חשמלי לילדים?

יש כלי רכב חשמליים בעלי 6 וולט המיועדים לילדים מגיל שנה עד שנתיים. כלי רכב חשמליים אלה הם קטנים ויש להם מצבר נטען. הילדים חייבים להיות מלווים עם הוריהם בגילאים אלה. ישנם כלי רכב חשמליים לילדים בעלי 12 וולט שמיועדים לגילאים בין 3-5, ניתן להניע אותם בקלות, ויש רכבים חשמליים מסוג זה, המיועדים לשני ילדים. לאחרונה, יצאו רכבים חשמליים לשוק בעלי 24 וולט, שמיועדים לילדים מגיל 12. רכבים חשמליים אלה, מיועדים גם לנסיעה בשטח. המחיר של כלי רכב חשמליים אלה הם גבוהים בגלל הכוח הרב של המנוע.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.