יום חמישי, 7 במאי 2015

תקרות מעוצבות בחדרי ילדים

תקרות מעוצבות בחדרי ילדים

חדרי ילדים חדשים צריכים להכיל אמצעי עיצוב לא מעטים: ווילונות, טפטים, תמונות קיר, רהיטים דקורטיביים, ולמי שמחליט להשקיע קצת יותר – עיצוב מחדש של התקרה: כן, זה אפשרי ואף כדאי. עיצוב תקרות דקורטיביות בחדרי ילדים יכול לקחת את חדר הילדים שלכם למחוזות אחרים, ולייצר עולם עיצובי שלם במעלה החדר. ניתן להנמיך את הקיר בצורות מסוימות: מרובעות, עגולות, גליות וכד' – ועל גבי ההנמכה להתקין בדים של תקרות מתוחות שייצרו תקרה צבעונית ויפה.

משמעות עיצוב החדר לילדים שלכם

ילדיכם, שמטבע הדברים יימשכו יותר לאמצעים וויזואליים מאשר למילה הכתובה, יעדיפו בשל כך – חדר מעוצב. כאשר התקרה מעוצבת ומיוחדת, זה יספק, לרוב, אושר עילאי לילדים שלכם כשהם יתבוננו בתקרה הצבעונית שתיקח אותם לצמחייה, לים או אפילו תדמה שיש להם עוד מנורה למעלה. איורי התקרות המתוחות רבים ומגוונים, וניתן לחשוב על קומבינציות עיצוב רבות לחדר הילדים שלכם במסגרתם.

כיצד כדאי לעצב תקרות בחדרי ילדים?

כדאי לחבר את האפקט הרעיוני שמאחורי העיצוב לעולם המושגים של הילד, או למראה העכשווי של החדר. אם, לדוגמה, מדובר בחדר עם צבעים ורודים וצהובים כמושלים בחדר, הזמנת תקרה עם בדים בצבעים אלו תהיה, אפוא השלמת התמונה. מנגד, ניתן לשנות את העיצוב בצורה כוללת – ואז, גם להזמין קירות מגובסים כהכנה לעיצוב החדש.

למי כדאי לפנות לשם התקנת תקרות גבס בחדרי ילדים?

רק לחברה מקצועית שגבס הוא תחום ההתמחות שלה. חברה שכזו תוכל להנחיל לכם את כל ההצלחות עליהן חלמתם, ולבצע את הפעולה בדייקנות ובשקדנות רבה לפי רצונכם. בנוסף, זמני העבודה של חברת גבס מקצועית – קצרי מועד ובתוך שעות ספורות עבודות הגבס כבר יהיו מוכנות, עומדות על תילן בבית שלכם.

מדוע נדרשת יציקת גבס בטרם התקנת תקרות מתוחות?

בשל כך שהבדים שמודבקים כתקרות מתוחות נועדו לעבודה עם גבס. יש צורך לגבס את הקיר ואף לעצב אותו כבר בשלב זה. לדוגמה – אם מטרת המתיחה היא לדמות תלי הרים, כדאי יהיה לגבס את התקרה בצורת סינוסים לא קבועים קמורים, אשר עליהם יודבקו האלמנטים של התקרה המתוחה – אלו שידמו את נוף ההרים. בנוסף, תקרות הגבס ידועות כאיכותיות ביותר בשל רמת האקוסטיקה שלהן.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.